O firmie

Funkcjonujemy na polskim rynku od 40 lat. Należymy do największych producentów wafli do lodów w kraju. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości. Cała produkcja prowadzona jest zgodnie z wdrożonymi systemami zarządzania bezpieczeństwem jakości – HACCP, SQMS.

Nasza misja

– Tworzymy stabilną firmę rodzinną, opartą na solidnych fundamentach profesjonalizmu i doświadczenia.
– Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, docenianym przez kontrahentów w kraju, jak i poza jego granicami. Co roku osiągamy lepsze wyniki. W kontaktach biznesowych chcemy budować atmosferę bezpieczeństwa i obustronnego zaufania opartego na indywidualnym podejściu i rozpoznaniu potrzeb. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszym kliencie. Elastyczność i szybka reakcja na wyzwania rynku leżą w naszej naturze.
– Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakości i zawierały wyłącznie naturalne, niemodyfikowane genetycznie składniki (GMO).
– Dążymy do stałego rozwoju, do ciągłego inwestowania w ulepszanie jakości naszych produktów.

Oferta

Działalność naszej firmy, jednego z czołowych producentów wafli, koncentruje się na oferowaniu klientom całej gamy wafli, począwszy od standardowych wytłaczanych, wysokocukrowych, czy dodatków waflowych, a skończywszy na waflach indywidualnie zaprojektowanych, z możliwością graweru np. loga, waflach oblanych czekoladą, wyjątkowych waflach kakaowych czy waflach w owijkach. To jednak nie wszystko. Produkujemy również wafle dla przemysłu oraz sieci lokali gastronomicznych i handlowych, w tym także kompleksowe zaopatrzenie lodziarni. Oferujemy też drobny sprzęt jak i komponenty, oraz półprodukty potrzebne do produkcji m.in. lodów.

Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek lokalny, są również eksportowane m.in. do USA (Georgia), Afryki północnej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jordanii, Niemiec, Austrii, Węgier, Rumunii i Chorwacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów, zarówno pod względem estetycznym jak i smakowym. W związku z tym przyjęliśmy świadomą i przemyślaną strategię jakości, która obejmuje wszystkie etapy przygotowania i realizacji produkcji. Najwyższa jakość naszych działań wpływa nie tylko na zadowolenie naszych Klientów, ale również na wynik ekonomiczny oraz utrzymanie konkurencyjności marki na rynku.

Proponujemy indywidualne rozwiązania dla różnego rodzaju kontrahentów. Warunki oraz terminy dostaw towaru ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Grupa profesjonalnych przedstawicieli pracowników biurowych jest zawsze do Państwa dyspozycji i stale służy fachową pomocą.